1.6. Ako som naletela

Ďalšia skúsenosť bola zaujímavá, ale keby som ju dodržiavala, tak sa stratím. Myslím to presne tak, ako to čítate.
Opäť som raz niečo vytiahla z internetov, alebo mi to niekto doporučil na ten môj „pokazený“ chrbát? Už ani neviem. Slovo “biorezonancia“ sa mi však zdalo celkom tajomné, tak prečo to nevyskúšať. Pri telefonickej objednávke som sa pre istotu uistila, či berú do úvahy aj moju diagnózu.

„Ale samozrejme“ bolo mi odpovedané. Najlepšie výsledky máme práve s takýmito ťažšími diagnózami a bola mi spomenutá celá plejáda chorôb od zubného kazu, končiac rakovinou. Neviem, či ste si všimli, ale úspešnosť danej techniky je vždy závislá od toho, či lieči aj rakovinu. A ak ju nelieči, tak nemá zmysel ju vôbec skúšať. Ale táto biorezonancia bola iná káva, tá rakovinu liečila. Dokonca vraj veľmi úspešne. No skvelé. Tak sa teda objednám a uvidíme.

V objednaný deň som sa dostavila na stanovené miesto a bola som prekvapená, bolo nás tam naozaj dosť. Niektorí prvýkrát, niektorí na kontrolu. Ti kontrolní sa práve bavili o strave a o tom, ako sa to musí dodržiavať a tiež o tom, čo všetko si nakúpili od pána biorezonančného doktora a aké je to všetko drahé, aj tie čaje, čo musia užívať aj tie preparáty, čo sú pri liečbe nevyhnutné.  No ale keď treba, tak treba. Nedopočúvala som ten poučný rozhovor, pretože som bola vyzvaná k vstupu. Tam ma už čakal spomínaný doktor a po úvodnom rozhovore mi strčil do rúk dve paličky, ktoré som mala intenzívne stískať počas stanovenej doby. Už neviem, ako dlho som sa takto zabávala, výsledok bol však rovnaký ako aj u spolusediacich z čakárne – plesne, vírusy a ďalšia háveď, ktorú radšej netreba spomínať. Samozrejme, že na to existujú bylinky a prípravky a môžem si ich nakúpiť rovno u nich. Kúpila som, čo vám budem klamať. Ale to nebolo všetko. Pán doktor zdvihol telefón, hodnú chvíľu na mňa uprene civel, potom telefón zložil a oznámil mi, že sa médium prostredníctvom jeho očí na mňa pozrelo a rozhodne nemám Parkinsona. To bol prvý človek, ktorý mi povedal to, čo som si dlhý čas myslela. Aj keď neviem, či mi to povedal človek, alebo médium. V tej chvíli mi to bolo úplne jedno. Od radosti by som vystískala oboch. No a v tej samotnej radosti som ešte kúpila ďalšie doporučené veci a jednou z nich bola „rušička duchov“. Vraj mám vo svojom okolí priveľa duchov a to treba zmeniť. A jediné, čo mi môže pomôcť je tento prístroj. Prístroj ešte stále vlastním, pretože neviem, čo s ním. Keď ho zapnete, svieti fialovo a vyzerá celkom zaujímavo, ale či skutočne ruší a likviduje úbohé duše to neviem.

No ale vráťme sa radšej k mojim vírusom, plesniam a podobným chuťovkám. Na túto pliagu mi bola doporučená diéta. Veľmi prísna. Len ovocie a zeleninu, aj to vybrané druhy. Vážim dosť málo, takže keď som zahájila túto diétu, začala som sa pomaly strácať. A nevládala som robiť takmer nič, len ležať. Asi po dvoch týždňoch hladovky som pozbierala zbytky svojich síl, vypla rušičku, poriadne sa najedla a dala zbohom celej biorezonancii.

A ak aj vy máte podobnú skúsenosť, dajte mi vedieť, zverejním ju. Aspoň tým ušetríme riadnu kopu peňazí niekomu, kto tiež rád experimentuje. A ak niekto potrebuje duchovne vyčistiť byt, alebo dom, tiež sa ozvite, rada vám posuniem spomínanú rušičku. Za to množstvo peňazí, ktoré stála by totiž mala makať nepretržite.