Kvantová terapia

Možno ste už počuli slová kvantová terapia, kvantové liečenie, kvantový skok a možno nie. Na zvládnutie kvantovej "vedy" sa organizujú rôzne kurzy a semináre. Ja som absolvovala kurzy u Kristiána Beňa a môžem len doporučiť. Po absolvovaní kurzu sa vám začne život meniť k lepšiemu a často sa ani nestačíte diviť, čo sa deje okolo vás. Má to však jeden veľký háčik. Dostať sa na tento kurz je problém, takmer všetky termíny sú obsadené, takže je nutné sledovať web stránku a maily.  Dnes vám prinášame jednoduchú techniku, ktorú môžete vyskúšať všetci, bez ohľadu na to, či tomu veríte, alebo nie.Túto techniku vám prinášame z webu www.matrixenergie.sk a na tejto stránke sa dozviete aj všetko o tejto terapii.


Základnou úlohou alternatívnych terapeutických techník, ako sú i „Hooponopono“, či „EFT“, menujúc len dve z mnohých, je nastolenie energeticko-informačnej rovnováhy v našich telách, čo je možné dosiahnuť emočným zarovnaním kódov nášho informačného (kvantového) poľa. Dajú sa teda využiť hoci aj tieto spôsoby, ale ak nemáte dôveru v absolútne žiadne techniky „S MENOM“, pomôcť si môžete pri mnohých problémoch veľmi jednoducho i nasledovne, bez nutnosti navštíviť akýkoľvek kurz, či absolvovať u niekoho terapiu.

V pokoji Vášho domova si sadnite a uvedomte si SLOVÁ, ktoré vo Vás vyvolávajú najpríjemnejšie pocity. Pravdepodobne budú zo zoznamu, kde sa nacházdajú i „láska“, „pravda“, „mier“, „dôvera“, „harmónia“, „objatie“, či „krása“. Samozrejme, nemusia to byť práve tieto.  Bude super, ak ich nájdete 7, teda koľko je dní v týždni. Ku každému slovu si priraďte jedeň deň, teda napr. pre pondelok – „lásku“, pre utorok – „harmóniu“ atď. Počas daného dňa si od rána dajte za úlohu, povedať si v duchu k nemu priradené slovo vždy, keď budete mať z čohokoľvek nepríjemný pocit. Prosím, povedzte si ho pomaly, slabiku za slabikou, aspoň tri krát za sebou a uvedomte si, čo počas toho cítite. Teda, ak Vám v utorok povie šéf, že tá prezentácia, ktorú ste pripravili, nebola úplne v poriadku, či ak Vám v obchode predavačka nevrlo odvrkne na Vašu otázku, alebo ak sa, a toto je veľmi dôležité, dostaví z „ničoho nič“ z hĺbky Vášho vnútra akýkoľvek nepríjemný pocit, len si pomaly odslabikujte pár krát slovo "har-mó-nia". A to je všetko! Nič viac, len toto.

Na čo to je dobré a čo tým dosiahnete? Ak dovolíte, komu treba, nech si to vyskúša a výsledok zažije na vlastnej koži. No a tí, ktorým to netreba, nie je dôvod sa tým ďalej zaoberať. Nejde o žiadne čáry-máry, ako vidíte, nemá to ani meno , ale účinnosť je zaručená, keďže tiež vychádza zo schopnosti človeka, meniť jeho informačné pole a z neho vyformovanú 3D realitu nástrojom emočného zarovnania.