Novinka v oblasti svetelnej terapie - okuliare Propeaq.

 

Jediné, komplexné riešenie svetelnej terapie na trhu. Vzhľadom na unikátne integrované modré svetlo na jednej strane a vymeniteľné viacfarebné šošovky na druhej strane výrobca ponúka široké spektrum riešení pre viaceré problémy, konkrétne:
- odstránenie únavy a získanie energie
- odstránenie problému so spánkom
- odstránenie sezónnych depresií
- prevencia Jet Leg
- výrazná pomoc pri zlepšení športových výkonov
- pomoc pri učení
- pomoc pri neurologických diagnózach

Ľahké a štýlové okuliare sú vyrobené s najvyššou presnosťou a z najkvalitnejších materiálov. Môžete nosiť Propeaq kedykoľvek a kdekoľvek. Mikro USB port zaručuje jednoduché nabíjanie batérie s dlhou životnosťou.

Modré svetlo v okuliaroch má 40 luxov a je rovnako účinné ako žiarovky s jasným svetlom s 10 000 luxami, Propeaq je však bez nevýhod oslepujúceho svetla, či viazania sa na použitie svetelnej terapie na len jedno miesto.

Okuliare Propeaq sú v balení štandardne vybavené ďalšími dvoma pármi vymeniteľných šošoviek. Tmavo modré šošovky sú pripravené na použitie ako bežné slnečné okuliare, samozrejme s účinným UV filtrom. Červené šošovky sú navrhnuté tak, aby zablokovali modré svetlo (denné svetlo, žiarenie z obrazoviek atď.) a stimulovali produkciu melatonínu - hormónu, ktorý potrebujete pri zaspávaní.

Aplikácia Propeaq

Aplikácia je skutočným zázrakom tohto produktu. Všetky  skúsenosti, ktoré výrobca získal (napríklad aj od vrcholových športovcov), sú zahrnuté v tejto aplikácii. Môžete tak profitovať z rôznych programov, ktoré vyvinul, pri práci, cestovaní, alebo aj doma.

Aplikácia komunikuje s okuliarmi prostredníctvom pripojenia Bluetooth. Dajte si okuliare, zapnite ich a vychutnajte si ich účinok.

Vytvorte si vlastný profil pomocou niekoľkých jednoduchých krokov. Vyberte si plánovanú aktivitu a aplikácia vám oznámi, kedy by ste mali nasadiť svoje okuliare, ktoré šošovky nastaviť a ako dlho ich používať.

Ak vás tieto okuliare zaujali,  napíšte mi. Môžem vám ich dodať  za nižšiu cenu, ako má výrobca uvedenú na svojom webe. Adresa webu: www.propeaq.com

Moje skúsenosti? Má to niečo do seba, rozhodne som mala viac energie aj lepšiu náladu. Momentálne si dávam pauzu, ale po pochvalách od užívateľov na zahraničných weboch sa plánujem k používaniu vrátiť

.