Svetlo stimuluje mitochondria buniek, čím zvyšuje energiu a zvyšuje aj funkciu imunitného systému. Infračervené svetlo /v prípade Vielight 810/ môže vstúpiť do mozgu z nosovej dutiny a stimuluje aktivitu enzýmu cytochróm c oxidázu a spotrebu kyslíka nervovými bunkami , čo vedie k zvýšeniu energie a zlepšeniu funkcie hojenia.


Výhodou intranasálnej svetelnej terapie Vielight je, že do tela nie sú zavedené žiadne cudzie látky, neužívajú sa žiadne lieky a nemá žiadne vedľajšie účinky. Zariadenia sú odolné, vreckové a k použitiu potrebujú jednu batériu AAA po dobu 3 mesiacov. Viac ako polovica užívateľov hlási rýchle zlepšenie u nasledujúcich stavov:


- bolesti hlavy

- migréna

- bolesť tváre

- rozmazané videnie

- bakteriálne a vírusové ochorenie

- bolesť

- zlepšenie chronickej únavy

- poruchy spánku


Do dvoch týždňov nastáva zlepšenie:

- vysoká hladina cukru v krvi

- vysoký krvný tlak

- vysoký LDL cholesterol

- traumatické poškodenie mozgu

- mierne kognitívne poškodenie

- chronicky nízka imunita

- depresie

- niektoré autoimunitné ochorenia

- epilepsie


Tento výpočet je založený na štúdiách, pozorovaniach a spätnej väzbe pri používaní zariadenia 25 minút denne. Pozorované zlepšenie nemusí hneď znamenať vyliečenie a zlepšenie nemusí byť vždy významné, ale boli zaznamenané aj dramatické zlepšenia, keď už iné formy terapie nepomáhali. 

Vielight intranazálna a transcraniálna svetelná terapia, nazývaná a fotobiomodulačná terapia, je jednoduchý, bezpečný a efektívny spôsob, ako zlepšiť váš celkový stav. Terapia vám zaberie len 25 minút denne, počas ktorých môžete robiť zvyčajné činnosti.  Výhody domácich zariadení sú porovnateľné s terapiou v zdravotníckych zariadeniach.  

Prístroj Vielight mám tiež k dispozícii, ak budete mať o neho záujem, stačí napísať mail. Samozrejme cena bude výhodnejšia ako pri nákupe priamo od výrobcu. 

Moje skúsenosti? Ľahké, prenosné, skladné, môžete mať vždy pri sebe. Výrobca má k výrobku množstvo vedeckých štúdií, ktoré potvrdzujú účinok. Naozaj pôsobivé. 

Adresa  výrobcu: www.vielight.com